Styly oblíkání hh

27. dubna 2008 v 11:37 | ivikjh
Gangsta wear:
je oblečení nejenom pro gangstery ale téměř pro všechny. Je to prostě HH oblečení na ulici vetšinou je to veliké XXL triko nebo větší a široké kalhoty nebo tepláky, na hlavě většinou šátek nebo Du-rag nebo klasickou baseball čepici nejčastejší značkou je New Era s klasickímy logy jako New York, Yenkees nebo Atlanta Bravevs apod. Dále je to mikina s kapucí téměř libovolná důležité jsou ale okraje mikiny musí tam být klasický elastický stahovací pásek a na chladnější počasí pochopitelně bundu, bunda by měla být hodně masivní s obrovskou kapucí lemovanou chlupy(jak má třeba Tafrob) a kulich(bez bambulky samozřejmě).
RapStyle:
rap style je styl velice podobný gangsta wearu ale častěji se nosí řetězy, prsteny a veškeré ozdoby. Gangsta wear je styl nošený na ulici nebo v ghettech rap style už je více o bohatství tzn. časteji se objevují fashion dresy, méně šátků atd.
Pimp(pasák):
tento styl se skládá především z naprosto směšných předražených oblečků apod. vetšina raperů se časem vyvinou v PIMP protože je např. už nebaví dělat rap... PIMP život spočívá v tom že si platí hromady kurev a dělají maximálně veliké párty jsou velice často ověšení nejrůznějšímy přívěsky zlatýmy prsteny a procházkové hůlky taky nechybějí. Podle mě PIMP trsácí jakékoliv poslední známky vkusu a z některých věci je mi opravdu blujno. Je to prostě strašně přehnaný styl...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama