jak cestovat s jedním zavazadlem??!

27. dubna 2008 v 12:28 | ivikjh
Dneska se strašně moc těším na klíč,ale to také znamená si sbalit do batohu na pár dní..no bude to zajímavé,ale pokusím se řidit timito pravidly...
Ti nezkušenější cestovatelé se nikdy na cestách nepotýkají se spoustou zavazadel. Také dívky, které dovedou proběhnout letištěm nebo vlakovým nádražím s jedním jedinným elegantním kufrem, ovládají umění chytře s zabalit.
Nejdřív si sežeň správné zavazadlo. Mělo by být dost malé na to, abysis ho mohla vzít do letadla jako příruční (v dobrém obchodě budou znát přesné rozměry), lehké a snadno rozeznatelné. V neposlední řadě se ti taky musí dobře nosit.
Napiš si seznam všeho, co budeš potřebovat, pak ho znovu pročti a zeptej se sama sebe, jestli na něm není něco, bez čeho nemůžeš žít. Vyndej ze skříní jenom to nezbytně důležité, polož vše na postel a postupně to zaškrtávej v seznamu. Seznam si pak s sebou vezmi na dovolenou. Při balení před návratem se budeš moct ujistit, že jsi tam nic nezapomněla.
Vyber si oblečení, které se dá vzájemně snadno kombinovat. Oblečením můžeš omotat další věci, které si bereš s sebou. Dospodu dej oblečení, které se nejméně mačká.
Kosmetiku nalij do malých lahviček a všechno, co by mohlo vytéct do kufru, zabal do plastikového pytlíku.
Ponožky vlož do bot. Ušetříš tím prostor a navíc si tvoje boty lépe udrží tvar.
Zbytek zavazadla zaplň složeným oblečením a zbývající mezery ucpi ponožkami.
Na cestu se oblékni do toho nejsilnějšího nejneskladnějšího oblečení, které si s sebou potřebuješ vzít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama