hlavní herci

27. dubna 2008 v 11:04 | ivikjh
Benjamin McKenzie - Ryan Atwood
Ryan je kluk z chudé čtvrti a rodiny a docela často se dostává do problémů. Jinak je ale celkem hodný a je to pravý kamarád. Zamiluje se do Marissy a tím se také dostane do hodně problémů. Je to dobrý kamarád Setha. Coohenovi ho mají rádi.


Mischa Barton - Marissa Cooper
Nejlepší kamarádka Summer -také velmi hezká. Je to dcera Jimmiho a Julie. Má všechno co chce - přátele, peníze, úspěch... A jednoho dne potká Ryena, který změní její život. Bohužel má občas problémy např. s práškama apod.Adam Brody - Seth Cohen
Pochází z bohaté čtvrti,ale zbohatlíky a snobce nemá rád. Je to hodný kluk, který by chtěl normální přátelství. Bohužel to je outsider a je rád, když potká Ryena. Stanou se z nich dobří kamarádi. Je zamilovaný do Summer, ale časem se mu zalíbí i Anna.Rachles Bilson - Summer Roberts
Do Summer je zamilovaný jak Seth, tak i mnoho dalších kluků - je to totiž hezká holka. Je to nejlepší kamarádka Marissy a má ráda párty. Ve skrytu duše je to ale hodná holka, i když se často a ráda předvádí.


Peter Gallagher - Sandy Cohen
Pracuje jako právník(?) , a měl podobné dětství jako Ryan. Proto má také Ryena rád a rozhodne se ho vzít pod svá "křídla". Ryen mu totiž připomíná jeho samotného v mládí. Sandy je hodnej chlap a rád surfuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama